daro web site
 
Bramka SMS
 

Rodzina
Serwisy 
Pozycjonowanie stron 
Pomysły
Albert Einstein
lodowce Alaski
zabezpieczenie ATX
bramka SMS
UFO filmy
sennik
działo orgonowe
odkrywca orgonu
raport o smogu i deszczach
akumulator orgonowy
wiadro z orgonem...
biony orgonowe
magnesy neodymowe
magnetyzer
biegunowość
tips & tricks dla windows
software
Kontakt 
elektrownie wiatrowe
lotto
 

Autor: James DeMeo
www.orgonelab.org

Budowa akumulatora energii orgonalnej
Szczegóły konstrukcyjne


Wewnętrzna powierzchnia każdego akumulatora musi być zrobiona z gołego metalu. Farby, lakiery lub inne pokrycia metalowych ścian będą zakłócać efekt akumulowania, natomiast dozwolone jest galwanizowanie cynkiem.

Zewnętrzna powierzchnia każdego akumulatora musi być zrobiona z pochłaniającej orgon substancji, na ogół jest nią substancja organiczna, niemetalowa.

W celu wzmocnienia efektu akumulowania energii, ściany akumulatora mogą być zbudowane z wielu na przemian idących warstw metalowych i niemetalowych. Im więcej warstw, tym większa moc akumulatora. Zasada ta nie jest wprost proporcjonalna. Akumulator zbudowany z trzech warstw będzie miał około 70% mocy akumulatora złożonego z 10 warstw. Jedna warstwa składa się z warstwy metalu oraz warstwy niemetalu. W celu jeszcze większego wzmocnienia ładunku można umieszczać akumulatory o różnej wielkości, jeden w drugim. W akumulatorach wielowarstwowych można dać podwójną, ostatnią zewnętrzną warstwę niemetalową, oraz podwójną ostatnią wewnętrzną warstwę metalową, taka konstrukcja powoduje podwyższenie ilości zgromadzonej energii.

Głównych powszechnym błędem popełnianym przez tych, którzy chcą powtarzać doświadczenia z orgonowym akumulatorem Reicha jest zastosowanie niewłaściwych materiałów do jego budowy. W przypadku akumulatorów stosowanych do żywych systemów, a szczególnie do wykorzystania przez ludzi należy całkowicie unikać miedzi, aluminium i innych materiałów nieżelaznych, ponieważ wywołują one efekty toksyczne. Podobnie pewne rodzaje pianek poliuretanowych, twardych lub miękkich, użytych do budowy akumulatora, nie mają dobrego wpływu na żywe systemy. Nie należy stosować żadnego materiału impregnowanego formaldehydem, lub wykonanego z innych wysoko toksycznych klejów lub żywic.

Dobre niemetale: wełna, surowa bawełna, żywice akrylowe i sterynowe, płyty korkowe, wełna szklana, włókno szklane, wełna mineralna, wosk pszczeli, parafina, ziemia, woda.

Dobre metale: blacha stalowa lub żelazna, stal galwanizowana, wełna stalowa, stal nierdzewna, stalowo -cynowe stopy opakowań metalowych (dawne puszki).

Słabe lub toksyczne niemetale: drewno lub sklejka drewniana, uretan lub poliuretan, bardzo twarde płyty prasowane, materiały zawierające formalhedyt, azbest i inne materiały toksyczne.

Słabe lub toksyczne metale: aluminium, ołów, miedź.

Niektórzy eksperymentatorzy robili doświadczenia z akumulatorami w formie metalowych boksów, zakopanych w bogatym czarnoziemie, wolnym od pestycydów i herbicydów. Większe z tych akumulatorów wyglądają jak ziemniaki lub kurhany. Niektórzy autorzy obeznani ze starożytnymi miejscami archeologicznymi spekulowali nawet, że zasady energii życiowej były znane i wykorzystywane przez starożytnych. Niektóre kurhany i starożytne budowle mają warstwową budowę z zastosowaniem gliniastej gleby lub kamienia o dużej zawartości żelaza, pokryte innymi warstwami gleby bogatej w próchnicę lub torf.

Wyjątkowo silny akumulator można uzyskać stosując na zewnętrzne, niemetalowe warstwy wosk pszczeli lub inne materiały dielektryczne. W przypadku większych akumulatorów materiały te mogą być dość kosztowne a także kruche. Jeśli na zewnętrzną warstwę stosuje się łamliwy lub kruchy materiał, wówczas można pokryć jej zewnętrzną powierzchnię przezroczystym szelakiem. Sposób ten, wypróbowany przez wiele osób, nie przeszkadza w akumulowaniu czy wzmacnianiu własności życiowej energii. Jednakże nie należy nakładać szelaku na powierzchnię wewnętrzną.

Doświadczenia wykazały, że kształt akumulatora ma mniejsze znaczenie niż jego skład materiałowy. Jednakże akumulatory w kształcie stożków, piramid czy czworościanów, wykazały przypadkowo niewyjaśnione, szkodliwe dla życia działania. Dopóki dokładniej nie pozna się tych właściwości akumulatory powinny być budowane w kształcie prostopadłościanu, sześcianu lub cylindra. Takie dają najlepsze wyniki i są również łatwiejsze w budowie.

Naroża akumulatorów nie muszą być dokładnie wykonane, ani też warstwy nie muszą ściśle i precyzyjnie do siebie przylegać, chociaż z pewnością chciało by się mieć konstrukcję możliwie ładną i czystą. Widziałem już metalowe pudła luźno zawinięte warstwami stalowo-wełnianymi i bawełnianymi, filcem lub wełną. Niektórzy używali również puszek cynowych jakie stosuje się w przemyśle spożywczym, owiniętych w plastyk i umieszczonych następnie wewnątrz innej większej puszki również owiniętej plastykiem. Te cynowe puszki wkładano jedna w drugą by uzyskać efekt cztero lub pięciowarstwowego akumulatora do ładowania nasion lub innych celów. Nie wyglądają one szczególnie ładnie lub naukowo, ale spełniają swój cel.

Akumulatory powinny być trzymane tam gdzie jest przepływ świeżego powietrza. Jeśli akumulator nie jest użytkowany, wówczas jego drzwi czy pokrywa powinny być częściowo otwarte. Jego wnętrze będzie świeże i błyszczące gdy podczas przerwy w jego użytkowaniu wstawi się do środka otwartą miskę z wodą. Okresowo należy wytrzeć wnętrze i zewnętrzną powierzchnię mokrą szmatą.

Większe akumulatory dla ludzi i zwierząt hodowlanych najlepiej jest trzymać na zewnątrz pod zadaszeniem, dla osłony przed deszczem. Dobra cyrkulacja powietrza i nasłonecznienie pomagają naładowaniu. Najlepszym miejscem dla akumulatora doświadczalnego byłaby duża drewniana stodoła na wsi z dala od różnego rodzaju elektrycznych linii przesyłowych, urządzeń elektromagnetycznych i instalacji nuklearnych.

Akumulator nie ładuje się mocno podczas mokrej, deszczowej pogody. W takie dni, ładowanie orgonowe przy powierzchni ziemi jest bardzo niskie, jego większość idzie w górę do chmur burzowych lub jeszcze dalej. Najsilniejszy ładunek orgonowy znajduje się w akumulatorze w jasne, słoneczne dni, kiedy także jest silny ładunek orgonowy przy powierzchni ziemi.

Akumulatory orgonowe używane na dużych wysokościach mają tendencję do wydzielania silniejszych ładunków aniżeli położone niżej. Mniejsze szerokości geograficzne wydzielają silniejsze ładunki niż większe szerokości. Mniejsza wilgotność atmosfery sprzyja produkcji silniejszych ładunków. Okresy występowania wielu plam na Słońcu i silnych wybuchów pokrywają się z okresami silniejszych ładunków orgonowych. Ustawienie się w jednej linii Ziemi, Słońca i Księżyca w okresach pełni i nowiu okazuje się dawać silniejszy, bardziej wzbudzony ładunek w atmosferze i akumulatorze.

Jeśli prowadzisz eksperyment z akumulatorem nie kładź żadnych przedmiotów tuż przy nim. Pamiętaj, że akumulator otacza pole energetyczne, które ma częściowy wpływ na pobliskie przedmioty w podobny sposób jak na przedmioty znajdujące się wewnątrz niego. Pola elektryczne i magnetyczne różnych przyrządów mogą zakłócić pracę akumulatora co szczególnie ważne jest przy badaniach naukowych.

Nie używaj żadnych elektrycznych urządzeń podłączonych do gniazda zasilającego w pobliżu akumulatora. Nie należy też używać przenośnych komputerów, odbiorników telewizyjnych lub innych urządzeń wydzielających promieniowanie. Zakłóciłoby to energie wewnątrz akumulatora. W przypadku akumulatora wielkości człowieka stosuj jeśli potrzebujesz latarkę na baterie lub umieść silną lampę zewnątrz tuż przy otworze drzwiowym. Odbiorniki radiowe używane w pomieszczeniu nie wykazują negatywnego działania, natomiast nieznane jest działanie słuchawkowego aparatu typu "Walkman" wewnątrz akumulatora.

W przypadku doświadczalnych akumulatorów powinienieś zdawać sobie sprawę z tego, że wszystkie materiały organiczne lub zawierające wilgoć, które są umieszczane wewnątrz, pochłaniają ładunek orgonowy. Nie przynoś i nie przetrzymuj w akumulatorze niepotrzebnych rzeczy.

W przypadku ludzkiej wielkości akumulatorów zaleca się, by ściany zewnętrzne znajdowały się dalej niż 2-4 cale (5-10 cm) od powierzchni skóry. Siedząc w środku najlepiej jest się częściowo lub całkowicie rozebrać, ponieważ ciężkie ubranie przeszkadza w absorpcji orgonu. Można używać drewnianego krzesła lub ławki, gdyż suche drewno jest stosunkowo słabym pochłaniaczem orgonu. Metalowe krzesła również są dobre z tym, że są nieprzyjemnie zimne, gdy się na nich siedzi.

UWAGA: Zbyt częste lub zbyt długie użytkowanie akumulatora może prowadzić do symptomów przeładowania takich jak ucisk w głowie, lekkie nudności, ogólne złe samopoczucie czy zawroty głowy. W takich przypadkach należy natychmiast opuścić akumulator i odpocząć chwilę na świeżym powietrzu. Objawy te ustąpią po kilku minutach. Reich ostrzegał osoby które doświadczyły przeładowania, by z rozwagą używały akumulatora i tylko przez krótkie okresy czasu. Te chorobowe objawy przeładowania obejmują: nadciśnienie, nie wyrównane choroby sercowe, guzy mózgu, miażdżycę naczyń, zaćmę, padaczkę, otyłość, udar mózgu, podrażnienia skóry i zapalenie spojówek.

Pytanie jak duża powinna być dawka zależy os poziomu własnej energii, stanowiąc subiektywne określenie różne dla każdego osobnika. Nikt nigdy nie powie ci ile masz wypić wody aby ugasić pragnienie. Po prostu pijesz dotąd aż stwierdzasz, że masz dość. Tak samo jest w przypadku używania akumulatora. Kiedy czujesz że masz dość, wychodzisz. W przypadku większości ludzi będzie to wówczas, kiedy ich własne pole energii zacznie „przeżuwać” lub pałać ciepłym podnieceniem na powierzchni ich skóry i wystąpią poty. Jeśli nie jesteś pewien tego rodzaju odczuć, bądź cierpliwy, ale nie korzystaj dłużej niż 30-45 minut. Można to stosować więcej niż jeden raz dziennie. Nie należy próbować zamykać się w środku na długie okresy.

Zarówno stan jakościowy orgonu jak i jego absolutny ładunek są w ciągłej zmianie w danym położeniu na powierzchni ziemi. Cykle pogodowe powodują, że akumulator zmienia swój ładunek a zatrucie środowiska może okresowo lub na stałe zanieczyścić akumulator czyniąc niebezpiecznym jego użycie. A zatem doświadczalne używanie akumulatora wymaga wiedzy o cyklach pogody i innych czynnikach otoczenia.

 
   więcej informacji znajdziesz
grupy dyskusyjne: http://groups.yahoo.com/group/cloudbusters/
orginalny text: http://www.fortunecity.com/greenfield/bp/16/cloudbuster.htm

 
  
elektrownie wiatrowe


© 2003 - 2020 by homodo.pl
2020-10-29, 02:15:47