daro web site
 
Bramka SMS
 

Rodzina
Serwisy 
Pozycjonowanie stron 
Pomysły
Albert Einstein
lodowce Alaski
zabezpieczenie ATX
bramka SMS
UFO filmy
sennik
działo orgonowe
odkrywca orgonu
raport o smogu i deszczach
akumulator orgonowy
wiadro z orgonem...
biony orgonowe
magnesy neodymowe
magnetyzer
biegunowość
tips & tricks dla windows
software
Kontakt 
elektrownie wiatrowe
lotto
 

Autor: James DeMeo
www.orgonelab.org

Kąpiele i okłady bionowe - zdrowotne wykorzystanie właściwości orgonu

Kiedykolwiek bierzemy długą kąpiel w wannie lub odprężamy się kąpielą stóp, doznajemy po części uczucia ulgi ze względu na zdolność absorbowania energii przez samą wodę. Reich zauważył, że woda posiada silne, wzajemne powinowactwo o pociąg do energii orgonalnej. Gdy moczymy nasze ciało w ciepłej kąpieli, nasz wewnętrzny ładunek orgonalny i napięcie bioenergetyczne zmniejsza się i w ten sposób odprężamy się. Zjawisko to można częściowo wyjaśnić termicznym ogrzaniem się naszych ciał, ale oczywiście działają tu i inne przyczyny. Poprzez moczenie w wannie z wodą, zmniejsza się energetyczny potencjał ciała, a zwiększa się energetyczny potencjał wody. Po prostu oddajemy energię wodzie i odprężamy się jak balon, który stracił trochę powietrza.

Wchłanianie energetyczne, lub wyciągający efekt wody można zmienić w stały efekt wyciągania i pobudzania, poprzez zastosowanie rozpuszczonych kryształów np. gorzkiej soli, które zwiększają potencjał energetyczny wody sprawiając, że mocniej przyciąga i mobilizuje naszą własną energię biologiczną. Podobny, pobudzający i wyciągający efekt można spowodować poprzez kąpiel w wannie wody zawierającej 1 funt (ok. 0,5 kg) soli morskiej i 1 funt sody oczyszczonej. Kąpiele takie, trwające po około 20 minut, można stosować w celu zmniejszenia napięcia i przeładowania, lub pozbycia się toksycznego ładunku energii.

Okazuje się, że podobny efekt mają kąpiele mineralne w różnych źródłach naturalnych, gdzie zaobserwowano uzdrawiające właściwości wody. W miejscach gdzie występują gorące źródła lub inne wody lub ziemskie materiały o niezwykłej naturze, budowane są ośrodki wypoczynkowe i uzdrowiska. Popularne stały się kąpiele w tych mineralnych wodach, bagnie czy błocie, po których ludzie czują się bardzo odprężeni, niezwykle wzmocnieni, lub nawet wyleczeni z chronicznych dolegliwości. Pobieranie tych kąpieli może pomóc w usunięciu czasowym lub stałym, objawów chorobowych. Ta tradycja wód leczniczych jest bardziej popularna w Europie, napotykając w USA na wrogość nieinwazyjnych, naturalnych sposobów leczenia. Groźba oskarżenia o przestępstwo i uwięzienia często powstrzymuje kliniki i uzdrowiska zbudowane przy takich źródłach mineralnych od otwartej rywalizacji ze szpitalami.

Praca Reicha dostarcza podstawowego wyjaśnienia tych efektów wód naturalnych i kąpieli błotnych. Podczas swych eksperymentów Reich odkrył energię orgonalną lub energię życiową. Doświadczenia te wykazały, że z rozpadu różnych organicznych i nieorganicznych materiałów można otrzymać mikroskopijne, promieniujące energią pęcherzyki. Glina, gleba, skały naturalne, piasek morski i opiłki żelazne należą do nieorganicznych, które jeśli mają możliwość rozpadu i rozrostu w wodzie lub wyjałowionych, odżywczych roztworach bulionowych utworzą małe, promieniujące pęcherzyki, które nazwano bionami. Okazało się, że pewne piaski z plaż skandynawskich tworzą biony o wyjątkowo silnych niebieskawych, promieniujących cechach. Niebieskie biony z tych próbek wytwarzały pola energetyczne, które mogły napromieniować ludzi przedmioty tak, że przez pewien czas, Reich stosował eksperymentalnie roztwory naładowanych energetycznie bionów do leczenia różnych objawów chorobowych. Roztwory bionowe wstrzykiwano doświadczalnie zwierzętom, gdzie powodowały unieruchomienie bakterii chorobowych i komórek rakowych. Później wprowadzono okłady lub specjalne pakunki bionowe, dzięki którym energia wyzwolona z rozpadającej się substancji, mogła być bezpośrednio użyta do napromieniowania ciała. Po odkryciu akumulatora energii orgonalnej, który gromadził swój ładunek bezpośrednio z atmosfery, Reich przerwał eksperymentowanie z pakunkami bionowymi. Jednakże w następnych latach wraz z energetycznym i chemicznym zatruciem atmosfery, a co za tym idzie i akumulatora, wróciło zainteresowanie pakunkami bionowymi.

Na podstawie różnych źródeł wypracowano następującą, prostą receptę na pakunek bionowy. Może on być zrobiony z czystego piasku morskiego lub innych materiałów glebo-pochodnych lub gliny o znanych właściwościach leczniczych. Kilkoma garściami materiału glebowego napełnia się grubą skarpetę lub inny woreczek z grubej tkaniny o wymiarach 30x15 cm. Po napełnieniu powinien być szczelnie zaszyty, tak by sypka zawartość nie wysypała się ze środka. Następnie pakunek bionowy zostaje nasycony i ugotowany w wodzie, najlepiej w pojemniku ciśnieniowym, przez około 15 minut. Potem owija się go w woskowany papier lub plastyk i zamraża w zamrażarce. Przed pierwszym użyciem pakunku bionowego, proces gotowania i zamrażania powinien być powtórzony kilka razy. Uwaga, nie wolno do gotowania używać kuchenki mikrofalowej. Pakunek bionowy stosuje się po jednym z gotowań, pozwalając mu się schłodzić i pozbyć nadmiaru wody. Następnie pakunek przykłada się do ciała przez dodatkową tkaninę izolacyjną o ile jest on zbyt gorący. W miarę jak piasek morski rozpada się podczas gotowania i zamrażania, tworzą się w nim mikroskopijne, promieniujące niebieskie biony. Promieniowanie takiego pakunku powinno trwać nawet po jego wystudzeniu, a po wyschnięciu może być wznowione przez gotowanie. Promieniowanie orgonalne można uzyskać z jego naturalnego źródła, nawet z bardzo zanieczyszczonej atmosfery, kiedy użycie orgonalnego koca bądź akumulatora byłoby niewskazane. Działanie to odkrył Reich podczas pierwszych swych badań, a zarówno istnienie jak i zachowanie bionów zostało potwierdzone przez innych naukowców.

Przed współczesną erą leków, lekarze stosowali specjalnego rodzaju nagrzewania, okłady lub plastry z promieniującej gliny lub piasku, stosowane do złagodzenia bólu czy szybszego gojenia się ran czy infekcji. Wiedza o działaniu tych okładów pochodziła od rodzimych znachorów, którzy wiedzieli, które błota lub rośliny dawały najlepsze efekty. Autor nie wie czy te rodzaje okładów są jeszcze dostępne na rynku. Jest wiele plastykowych czy gumowych okładów rozgrzewających, dostępnych w aptekach, ale są one całkowicie oparte za zjawiskach termicznych. Natomiast różne uzdrowiska i pijalnie wód mineralnych, gdzie ludzie biorą kąpiele błotne, gliniane lub popiołowe, wykorzystują zasadę promieniowania energii życiowej uwolnionej z tych naturalnych substancji ziemskich na zasadzie rozpadu bionowego. Obsługa tych uzdrowisk wie, gdzie znaleźć najlepsze materiały do twego pakunku bionowego. Podobny proces bionowy może mieć miejsce w przypadku mineralnych nawozów stosowanych do zalesiania ugorów, a także przy odświeżaniu twarzy przy pomocy "maseczek błotnych lub z gliny".

 
   więcej informacji znajdziesz
grupy dyskusyjne: http://groups.yahoo.com/group/cloudbusters/
orginalny text: http://www.fortunecity.com/greenfield/bp/16/cloudbuster.htm

 
  
elektrownie wiatrowe


© 2003 - 2020 by homodo.pl
2020-10-29, 03:41:34