daro web site
 
Bramka SMS
 

Rodzina
Serwisy 
Pozycjonowanie stron 
Pomysły
Albert Einstein
lodowce Alaski
zabezpieczenie ATX
bramka SMS
UFO filmy
sennik
działo orgonowe
odkrywca orgonu
raport o smogu i deszczach
akumulator orgonowy
wiadro z orgonem...
biony orgonowe
magnesy neodymowe
magnetyzer
biegunowość
tips & tricks dla windows
software
Kontakt 
elektrownie wiatrowe
lotto
 

Autor: James DeMeo
www.orgonelab.org

Oczyszczanie energetyczne pomieszczeń
Szczegóły konstrukcyjne

Jednym ze sposobów oczyszczania energetycznego powietrza w domu lub w biurze jest zastosowanie rur wyciągowych lub kubłów wyciągowych. Podobnie jak akumulator orgonu, urządzenia te są bardzo prostymi, biernymi przyrządami, które działają w oparciu o podstawowe zasady energetyczne. Rury wyciągowe są stalowymi rurami galwanizowanymi o średnicy 3 - 1 cala i długości około 60 cm. Kubeł wyciągowy jest to po prostu plastykowe lub metalowe wiadro umieszczone na kratce odpływowej, która odprowadza wodę powoli przelewającą się z wiadra. Rury wyciągowe są do połowy zanurzone w kuble wyciągowym, górnym końcem są one skierowane w różne strony pomieszczenia wymagającego oczyszczenia energetycznego.


wiadro orgonu

W miarę jak woda powoli przepływa przez wiadro, toksyczne formy energii orgonalnej zostają wyciągnięte z pomieszczenia, jak również z pomieszczeń sąsiednich. DOR (szkodliwa energia) jest szczególnie mocno pochłaniana przez wodę, dlatego zostanie ona usunięta z pomieszczenia pod warunkiem oczywiście, że za jakiś czas nie wytworzy się nowa. W miarę jak rury wyciągowe i kubeł obniżają stopniowo poziom energii w pomieszczeniu, będzie malał również ORANUR (energia wzbudzona energią nuklearną). Gdy układ wyciągowy będzie pracował przez pewien czas, to umieszczając dłoń nad wylotem rury to możesz poczuć lekkie szczypanie lub powiew chłodnego powietrza. Zaleca się tak ustawiać rury, aby nie były skierowane na siedzących lub śpiących ludzi jak również nie powinny być wycelowane w jakąkolwiek część ciała dłużej niż kilka sekund. Mogą być one ustawione na stałe w biurze lub w innym miejscu pracy by zmniejszyć przeładowaniem ORANUREM. Kilkakrotnie miałem okazję widzieć taki system służący do zmniejszania oranuru w pomieszczeniach gdzie pracują systemy komputerowe. W tych przypadkach gdzie kratka ściekowa znajduje się z dala od pomieszczenia, które ma być oczyszczane, można zastosować elastyczne przewody stalowe jako przedłużacze ze zlewu lub wanny napełnionej wodą. Końcówki tych przewodów należy skierować w te rejony pomieszczenia, które chce się oczyścić. Przewody takie stosuje się do osłony przewodów elektrycznych i można je kupić w większości sklepów z osprzętem elektrycznym. Nie używaj przewodów aluminiowych i nie umieszczaj w ich wnętrzu żadnych drutów.

Ważne jest by pochodząca z ziemi woda była czysta, nieskażona i aby była w ciągłym ruchu przepływowym. Musi być ciągle odświeżana, chociażby tylko przez odrobinę świeżej wody. Można stosować zlew lub wannę. Rury mogą być wykonane ze stali galwanizowanej lub nierdzewnej, przy czym te pierwsze są tańsze i łatwiejsze do pocięcia. Dobre jest również srebro, ale jest ono bardzo drogie. Rury muszą być oczyszczone z brudu i kurzu. Jeden koniec rury musi być całkowicie zanurzony w wodzie. Należy stosować wiele rur równocześnie. Zewnętrzne części ruru mogą być powleczone plastykiem.

Zasady działąnia rury wyciągowej i wiadra oparte sa na odkryciach Reicha, że woda ma zdolność silnego przyciągania i pochłaniania energii orgonalnej, a metalowe rury posiadają zdolność kierowania lub przedłużania wyciągającego działania wody na pewną odległość. Na jednym z etapów swych badań Reich zbudował urządzenie zwane medycznym pogromcą dor'u, które było użyte doświadczalnie na pacjentach w celu usunięcia z ciała przeładowania dor'u. Oparte na tej samej zasadzie większe urządzenia zwane pogromcami chmur, używano później do usuwania nagromadzeń dor'u i oranuru z atmosfery, oraz do odnowy iskrzenia atmosferycznego i wywołania opadów deszczu w okresach uporczywej suszy. Oba te urządzenia stanowia znaczne niebezpieczeństwo dla zdrowia ludzi, którzy przebywają w ich pobliżu, dlatego nie będą tu omawiane. Jednakże zostały ona w znacznym stopniu przebadane. Na przykład autor zajmował się pogromcą chmur przez ponad 10 lat, używając tego aparatu do zakończenia wielu długotrwałych okresów suszy, inne doświadczenia wykazały zdolność zwiększenia zachmurzenia i wywołania deszczu na pustyni. Pogromca chmur jest tak wielkim przełomem w naukach o środowisku, jak akumulator w naukach o zdrowiu. Szczupłość miejsca nie pozwala na omówienie tutaj tej znakomitej technologii, ale zainteresowany czytelnik może uzyskać więcej informacji po skontaktowaniu się z autorem poprzez Orgone Biophysical Research Laboratory (Orgonalne Biofizyczne Laboratorium Badawcze), wymienione w rozdziale informacyjnym.

Gdy rurom wyciągowym pozwoli się działać w pomieszczeniu przez kilka godzin dziennie, wówczas pokój nabiera łagodnego uczucia i przyjemnego zapachu, na ogół znika zaduch i ciężka atmosfera. Rury metalowe zwiększają naturalne zdolności wyciągowe wody, wynosząc do ziemi zepsute i trujące formy energii orgonalnej i zmieniając jej właściwości z negatywnych na pozytywne dla życia.

 
   więcej informacji znajdziesz
grupy dyskusyjne: http://groups.yahoo.com/group/cloudbusters/
orginalny text: http://www.fortunecity.com/greenfield/bp/16/cloudbuster.htm
 
  
elektrownie wiatrowe


© 2003 - 2020 by homodo.pl
2020-10-29, 02:13:39